Za drogo? Ustaw alerty cenowe na e-booki i kupuj taniej!

Kindle Flare – czytnik, który powie wszystkim, co właśnie czytamy!

Udostępnij na FB Udostępnij na Mastodonie

Amazon wypuszcza nowy czytnik, który odpowie na jedną z największych wad czytników – brak możliwości pochwalenia się tym, co czytamy.

Kto z nas nie żałuje, że gdy czytamy e-booka, reszta świata nie dowie się, jaką to ambitną literaturę akurat pochłaniamy. Książka papierowa ma okładkę – książka elektroniczna ukryta jest w zimnym prostokącie e-papieru.

Kindle Flare to nowy czytnik z Amazonu, który po prostu… wykrzyczy tytuł czytanej książki, tak aby wszyscy wiedzieli, co czytamy!

Więcej w materiale serwisu The Onion.

Tak, to oczywiście materiał satyryczny.

Jak dotąd pozostaje nam tylko włożenie odpowiedniej koszulki.

To Kafka, jeśli jesteś ciekaw

Udostępnij na FB Udostępnij na Mastodonie

Artykuł był przydatny? Jeśli tak, zobacz 6 sposobów, na jakie możesz wspomóc Świat Czytników. Dziękuję!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rynek czytników i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Hosting: Zenbox

30 odpowiedzi na „Kindle Flare – czytnik, który powie wszystkim, co właśnie czytamy!

  1. Ffif pisze:

    Parę dni temu widziałem, strasznie się uśmiałem :)

    0
  2. Tomasz pisze:

    Dalem sie nabrac :) i zastanawialem sie czy zamiast Paperwithe 2, bedzie to „cudo” :D

    0
  3. Fajna by była taka koszulka dodawana do „kundelka” ze zmieniającym się napisem: „jestem na 5 rozdziale Lalki” ;-)

    0
  4. Wojciech pisze:

    Man can dream…

    0
  5. Lag pisze:

    A po co się tym chwalić?? Teraz jak ludzie nie cykną sobie fotki obiadu i nie poślą jej w świat, to się źle czują.

    0
  6. Michał pisze:

    A wiadomo juz coś na temat tegorocznego kindla?

    0
  7. Krzysiek pisze:

    W dobie serwisów społecznościowych można napisać co się czyta na facebooku, twitterze czy jakimś innym i dowie się o tym więcej osób, a nie tylko te które nas zobaczą.

    0
  8. para pisze:

    dzisiaj, po raz drugi przy wybudzeniu kindle’a, zamiast ostatniej czytanej strony miałam czarny ekran (a dokładniej, czarny pas zajmujący ok. 90% wysokości ekranu)
    czym to jest spowodowane?

    0
  9. mikeyoski pisze:

    Ja czekam na Classica z ekranem z PW2. Może się kiedyś doczekam…

    0
  10. faure pisze:

    Kiedyś ogladałem na YT taki komiczny filmik z niemieckiego progr. satyrycznego: na kanapie siedzi kobieta, czyta książkę (na kindle’u), potem podchodzi do regału, odkłada na półkę przeczytaną książkę (kindle’a), posród innych książek (na identycznych kindlach). Szukałem , lecz niestety nie mogę odnaleźć tego filmiku, ale gdyby ktoś akurat go znał i podał linka, byłbym wdzięczny.

    0
  11. Daniel pisze:

    Darmowe aplikacje na Androida z Amazon.com, w tym Instapaper (w w googlowym sklepie kosztuje 10 zł):
    http://goo.gl/lpO6x6

    0
  12. Pope pisze:

    Totalna glupota.Pamietam ze jednym z plusow jest wlasnie to ze nikt nie moze wiedziec co aktualnie czytam na czytniku(z ksiazka jest inaczej) i to dla wielu ludzi jest bardzo duzym udogodnieniem in plus czytnukow.Wyobrazcie sobie ze ktos czyta ksiazke ” Pedofilia , jak sie z niej wyleczyc.Techniki i leki w 21 w.” :) Juz widze reakcje ludzi hahahah

    0
    • Cyber Killer pisze:

      Offtopic: pedofilia to nie choroba, tylko orientacja seksualna, tak jak homoseksualizm, tym się nie da ani zarazić ani wyleczyć. Wynika ze źle rozwiniętych niektórych połączeń w mózgu, powstałych często w wyniku urazów podczas życia płodowego. Tak więc nawet jeśli ktoś by czytał taką książkę to i tak nic mu nie pomoże ;-P. Ciekawe czy większy procent pedofili w niektórych grupach społecznych nie wynika właśnie z błędnych informacji o możliwości „leczenia”. Np idzie taki ktoś na księdza, bo myśli że „bóg go uwolni od szatańskich myśli”. NO ale dość offtopa…

      A w temacie – ludzie czytają różne mniej lub bardziej „tabu” pozycje książkowe zwykle w sytuacjach jak nikogo nie ma w okolicy, bo zawsze jest szansa że ktoś choćby zaglądnie przez ramię. Anyway, hałaśliwy czytnik jak tu filmik proponuje to tak czy owak głupi pomysł :-).

      0
      • Doman pisze:

        Może i nie pomoże, ale jeżeli ten ktoś w dobrej wierze czyta to nie zasługuje na ostracyzm :) I chyba jednak tego zwiększonego udziału pedofilów (statystycznie istotnego) w jakiejkolwiek grupie społecznej nie odkryto jednak.

        Na marginesie marginesu.

        0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się proszę z zasadami komentowania i polityką prywatności

Komentarze do tego artykułu można śledzić także w formacie RSS.