Ukazał się właśnie drugi numer darmowego magazynu BookUp na maj/czerwiec 2015. Nowy numer liczy sobie 66 stron.
W środku znajdziemy m.in.:
- wywiady z Jaume Cabré oraz Vincentem V. Severskim
- listę osobistą Marka Krajewskiego
- recenzję nowego Eco
- przegląd twórczości Lema (u nas też był)
- zapowiedzi nowych książek, np. debiut Gillian Anderson, nowy Stephen King i II część „Mojej walki” Knausgårda
- zaproszenia na festiwale literackie
Sekcja „dla promocjożerców” przynosi rabaty do Woblinka na e-booki:
- Marka Krajewskiego (-35%)
- Stanisława Lema (-50%)
- Jaume Cabré (-30%)
- Collen Hoover (-40%)
- Vincenta V. Severskiego (-40%)
- a także na ofertę jakiejś palarni kawy :)
Jest też ankieta na temat BookUp, którą możemy wypełnić, aby pomóc przy kolejnych numerach.
Przypomnę, że pismo pobierzemy bezpośrednio (pliki MOBI, EPUB, PDF) ze strony BookUp, możemy też przejść na stronę produktu i „kupić” darmowe pliki, dzięki czemu trafią do naszej biblioteczki i będą wysłane na Kindle/PocketBooka, jeśli z tych czytników korzystamy.
Cieszę się, że mamy pewną regularność i drugi numer ukazuje się równo w miesiąc po pierwszym. W ten sposób magazyn, wydawany przez Woblink i lubimyczytac.pl zaczyna zajmować już stałe miejsce wśród czasopism literackich dostępnych w formie e-booka.
PS. Jeszcze tylko do godziny 21 za darmo pobierzemy z Publio kryminał Piotra Głuchowskiego, Umarli tańczą, a do północy trwa pierwsza część promocji książek po 10,90 zł, którą opisywałem rano.
Czytaj dalej:
- Archiwum pisma Urania z lat 1919-2019 za darmo w PDF!
- Książka roku 2019 według lubimyczytac.pl: 89% tytułów ma wersje elektroniczne, w sześciu kategoriach 100%!
- PocketBook Color obsługuje już abonamenty Legimi oraz Empik Go
- CzytajPL 2019 – darmowe e-booki i audiobooki w aplikacji Woblinka przez cały listopad
- Fenix Antologia: Zajdel 2019 – zbiór z 15 opowiadaniami bezpłatny do maja 2020
- Fantazmaty: Sępom na pożarcie – antologia Bernharda Jaumanna za darmo
przejść na stronę produktu linek prowadzi do cz 1 – można się naciąć
Poprawione. No, nacięcie będzie się wiązało z powtórnym pobraniem numeru, więc chyba nic strasznego.
> BookUp! – drugi numer pisma z Woblinka i lubimyczytac.pl"
Całe szczęście, że nie „od Woblinka”. Jak się wejdzie na polskie portale, to można się załamać…
Ale w sumie to chyba przypadkowo.