Od promocji z okazji WTK może naprawdę rozboleć głowa. Wcześniej pisałem o obniżce Virtualo. Podobnie zrobił eBookpoint – obniżka o 25% na całą ofertę (z wyjątkiem self publishingu).
Dodatkowo w ramach 50% obniżki na książki Joanny Łukowskiej – najtańsze, jak zbiór opowiadań dla dzieci „Kraina Kucyków”, kupimy już za 1,95zł. Na blogu eBookpoint przeczytamy wywiad z autorką, z którego dowiadujemy się, że Łukowska jest z wykształcenia matematykiem:
Matematyka to jest nowoczesny język, język umysłu. Uczy precyzji myślenia, pozwala kojarzyć fakty i budować relacje wynikowo-skutkowe. Matematyka uczy logicznego myślenia. A to podczas pisania jest niezbędne. Szczególnie – podczas tworzenia fantastyki, niekoniecznie tej naukowej. Śmiem twierdzić, że nie zostałabym pisarzem, gdybym nie zdobyła wcześniej dyplomu matematyka (śmiech).
Czytaj dalej:
- Statystyki promocji noworocznej Ebookpoint – gdzie są największe rabaty, ile książek zdrożało, ile staniało?
- Po ośmiu latach Ebookpoint wyłącza funkcję „Twoja przestrzeń”. Ktoś ją jeszcze pamięta?
- Książki informatyczne z promocji noworocznej Ebookpoint: Python, Linux, DevOps, Scrum, Excel, Minecraft i… lutowanie
- „Sztuka poprawnej wymowy” za darmo w Ebookpoint – tylko dziś i jutro
- Nadchodzą 9. urodziny Ebookpoint! Książka gratis + konkurs
- Największe amerykańskie wydawnictwa pozywają Internet Archive: „piractwo na skalę przemysłową”
Super, wielkie dzięki za info. Zaoszczędzone 27 złoty. Opłaca się robić listy książek do kupienia „na przyszłość” i czekać na takie promocje :-)