Za drogo? Ustaw alerty cenowe na e-booki i kupuj taniej!

Promocje dnia – 2.08.2018: Czwarta Strona, Czarne, OnePress, Fantastyka z Rebisu, Nie hańbi, Connelly, Mięsoholicy, Jadowska, Siedmioróg

Uwaga: to jest artykuł archiwalny. Opisane promocje mogą już nie być aktualne.

Najnowsze znajdziesz na stronie głównej bloga.

Rano przedstawiłem dużą promocję na Fabrykę Słów, teraz pozostałe.

Czwarta Strona -50%

Ponad 200 tytułów z Czwartej Strony o 50% taniej w Woblinku – tylko dziś. Np.

 

Proza z Czarnego

Proza z wydawnictwa Czarne do 50% taniej w Ebookpoint do 8 sierpnia. Np.

W przeciwieństwie do reportaży te tytuły pojawiają się rzadziej w promocjach, warto zajrzeć głębiej.

 

Półmetek wakacji -50%

E-booki na półmetek wakacji o 50% taniej w OnePress do 5 sierpnia. M.in.:

Mamy tu sporo książek biznesowych i psychologicznych.

 

Fantastyka z Rebisu

Fantastyka z wydawnictwa REBIS do 55% taniej w Virtualo – do dziś. Powtarzam banerek, bo wczoraj dodałem ją z opóźnieniem.

 

Książkowe żniwa: Nie hańbi

Nie hańbi – Olga Gitkiewicz (11,89 zł w Publio) – książka dnia. Zbiór mocnych reportaży o tym, jak wygląda w Polsce praca.

Reporterski rzut oka na polski rynek pracy. Jak bardzo zmienił się od czasu, gdy chałupnicy przeszli z domowych warsztatów do fabrycznych hal? Co to znaczy nie pracować w świecie, w którym ponoć nie pracuje tylko ten, kto nie chce? Dlaczego coraz więcej wśród nas prekariuszy, skoro praca leży na ulicy?

 

Nowości z SD: Connely i Sittenfeld

Nowości wydawnictwa Sonia Draga o 25% taniej w Nexto do 7 sierpnia. Pozostałe książki tych autorów do 30%. Posiadacze programu Premium mają do 58% zniżki.

Dwie nowości:

Punkty zbieżne – Michael Connelly (14,63 zł – ceny z Premium)

Najnowsza powieść bestsellerowego cyklu z Harrym Boschem w roli głównej!

Mija pół roku, odkąd Harry Bosch rzucił pracę w policji Los Angeles. Zdecydował się na ten ruch, aby uniknąć zwolnienia dyscyplinarnego i by z pomocą ekscentrycznego adwokata Mickeya Hallera pozwać Departament Policji. I choć nie znalazł się w tej sytuacji na własne życzenie, Harry musi sam przed sobą przyznać, że ma ona pewne dobre strony. Do czasu…

Kraina sióstr – Curtis Sittenfeld (14,63 zł)

Hipnotyzująca powieść o rodzinie i tożsamości, lojalności i oszustwie oraz o delikatnej granicy między prawdą a wiarą. Pięknie napisana historia o naszych zobowiązaniach wobec innych i odpowiedzialności, którą bierzemy za siebie.

„Mądra i często ironicznie zabawna… Czytelnicy mający rodzeństwo, zwłaszcza kobiety z siostrami, po lekturze będą prawdopodobnie odnosić wrażenie, że autorka naprawdę jest medium”. USA Today

 

 

Bitwa tytułów: Mięsoholicy

Mięsoholicy. 2,5 miliona lat mięsożerczej obsesji człowieka – Marta Zaraska (11,50 zł w Publio) – zwycięzca Bitwy tytułów.

Co powoduje, że mamy tak wielką ochotę na białko zwierzęce i że nie potrafimy się od niego odzwyczaić? Dlaczego ewolucja nie uczyniła nas wegetarianami, skoro jedzenie mięsa szkodzi naszemu zdrowiu? Marta Zaraska, popularnonaukowa dziennikarka polskiego pochodzenia, wyjaśnia, dlaczego nasza miłość do mięsa trwa nieprzerwanie od zarania dziejów ludzkości mimo jego szkodliwego działania na nasz organizm.

 

Nowa Jadowska x2

Powieści Anety Jadowskiej z serii Nikita taniej w Publio do 5 sierpnia. Pakiet trzech tytułów kupimy za 48 zł.

Premiera: Diabelski młyn (23,90 zł)

Trzecia odsłona słynnego cyklu Anety Jadowskiej. Wszystkie ścieżki prowadzą do Archiwum. Ale czy któraś wiedzie z powrotem do domu?

„Kiedy Jadowska zaprasza w podróż po rubieżach wyobraźni, droga do prawdy może wieść tylko przez śmierć. Lecz nawet 0,67 trupa na godzinę nie powstrzyma Nikity i Robina przed dotarciem do Archiwum Zakonu Cieni. Ruszajcie i Wy – niech Droga będzie Wam łaskawa. Na litość autorki nie macie co liczyć” – Marta Kisiel, autorka serii „Dożywocie”

 

Fantastyka z SQN o 50% taniej w Woblinku do 8 sierpnia.

Premiera: Diabelski Młyn – Aneta Jadowska (21,99 zł).

 

Premiera: Gdybyście ją znali

Kryminały i thrillery z wydawnictwa Marginesy do 40% taniej w Virtualo do 9 sierpnia.

Nowość: Gdybyście ją znali – Emily Elgar (23,90 zł)

Cassie Jensen miała wszystko: ślub jak z bajki, wspaniały dom, doskonałego męża, nawet cudowną teściową. Ale w Nowy Rok trafia w śpiączce na oddział intensywnej terapii po wypadku, któremu uległa na spacerze z psem. Potrącił ją samochód, kierowca uciekł. Pielęgniarka Alice Marlowe, choć sama po kolejnych poronieniach zmaga się z osobistym dramatem, z oddaniem zajmuje się nową pacjentką i szybko odkrywa, że ta skrywa tajemnicę, której nie znają nawet jej najbliżsi.

Na sąsiednim łóżku leży Frank, samotny starszy mężczyzna, alkoholik, od którego wszyscy się odwrócili. Wbrew opinii lekarzy nie jest pogrążony w śpiączce, tylko cierpi na zespół zamknięcia – ma bezwładne ciało, ale doskonale sprawny umysł. I słyszy również słowa, które padają nad łóżkiem Cassie. Wie, że młodej kobiecie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I on, i Alice mogą ocalić Cassie, ale czy zdołają połączyć siły? Frank zaczyna komunikować się z otoczeniem, Alice poświęca wszystko, by odkryć nieznane nikomu tajemnice życia swojej pacjentki, tymczasem policja bezradnie krąży w kółko.

 

Siedmioróg -50%

Cała oferta wydawnictwa Siedmioróg o 50% taniej w Ebookpoint do 8 sierpnia.

Sporo klasyki literatury, np.:

Są też powieści współczesne, np. Marta Fox czy Alicja Pruś.

 

 

Seria zakopiańska do -40%

Seria zakopiańska z wyd. Czarne do 40% taniej w Publio do 5 sierpnia.

Premiera: Krupówki – Piotr Mazik (26,90 zł)

Chociaż nie wydarzyło się to bardzo dawno temu, jej początki trudno dokładnie opisać. Niegdyś była ścieżką wśród łąk i lasów, ale potem, gdy mała wieś stawała się kolejno letniskiem, stacją klimatyczną, ośrodkiem walki z gruźlicą, centrum turystycznym i wreszcie modnym kurortem, zmieniła się i ona.

Krupówki – symbol miasta i serce zakopiańskiej historii – charakteryzuje nieustanny ruch, narastanie pomysłów, idei i interesów. Dla jednych to chaos, dla innych wyraz wolności. I chociaż, jak twierdzą autorzy, megalomanią byłoby twierdzić, że pewne zjawiska występują tylko w Zakopanem, to krótka historia i niewielka powierzchnia czynią z tego miasta idealną „doświadczalną pracownię”.

 

Nowości z SOT

Nowości z wydawnictwa słowo/obraz terytoria o 30% taniej w Nexto do 7 sierpnia. Z Premium mamy 58% zniżki.

 

Odliczanie do Horsta: tom trzeci

Odliczanie do premiery nowej powieści Jorna Liera Horsta w Publio. Codziennie jeden tom po 12 zł.

Dziś: Gdy morze cichnie – tom trzeci.

Makabryczne znalezisko obok apteki to pierwszy kryminalny element, który wstrząsa mieszkańcami Stavern. Zwęglone kości odkryte przez policję to drugi. Następnym są zwłoki wyrzucone przez morze. William Wisting już wie, że z taką sprawą nie miał jeszcze do czynienia. Kolejny emocjonujący tytuł w cyklu z norweskim gliną!

 

WLO: Zapach mężczyzny

Wakacyjna Lista Osobista – w kolejnej odsłonie książki polecają Justyna Suchecka i Natalia Szostak, prowadzące kanał Krótka Przerwa na YT.

Dzisiaj:  Zapach mężczyzny – Agneta Pleijel (14,90 zł)

Czytaliście już „Wróżbę”? Doskonale, musicie teraz sięgnąć po „Zapach mężczyzny”! Nie czytaliście? Nic nie szkodzi. My np. przeczytałyśmy te książki w odwrotnej kolejności, a i tak nas zachwyciły. „Zapach…” to ciąg dalszy autobiograficznej opowieści szwedzkiej pisarki Agnety Pleijel. Narratorka trafia na studiach i przechodzi przyspieszony kurs dorosłości, bardzo dużo czyta (zazdrościmy!). Ale przede wszystkim szuka równowagi w relacjach z rozstającymi się rodzicami i w tych z mniej lub bardziej przygodnymi kochankami. Stara się dowiedzieć, kim jest, kim się dopiero staje, a kim chciałaby być. I pisze o tym w sposób, który nie pozwoli wam być obojętnymi wobec jej losów.

Na stronie akcji znajdziemy zapowiedzi na kolejne dni.

 

Wassmo -55%

Powieści Herbjørg Wassmo o 55% taniej w Ebookpoint do 8 sierpnia.

 

Gardner -40%

Powieści Lisy Gardner o 40% taniej w Ebookpoint do 8 sierpnia.

 

W Drodze dla młodzieży

Literatura młodzieżowa z wydawnictwa W drodze o 45% taniej w Ebookpoint do 7 sierpnia. Głównie jest to seria Blask Corredo autorstwa Agnieszki Grzelak.

 

Podróże z vanity press

Książki podróżnicze o 60% taniej w Ebookpoint do 8 sierpnia. Jest to wydawnictwo Novae Res znane z tzw. vanity publishing (każdy może wydać książkę), dlatego przed kupnem książki, która nas interesuje, zalecam mocno sprawdzenie darmowych fragmentów.

 

Impuls -45%

Cała oferta oficyny Impuls o 45% taniej w Ebookpoint do 7 sierpnia. Głównie książki edukacyjne i pedagogiczne.

 

Kończą się w czwartek:

  1. Książki z okładkami retro do 50% taniej w Publio do 2 sierpnia. Np. Kareta – Marta Giziewicz (21,44 zł), Tylko Lola – Jarosław Kamiński (21,44 zł), Zdobyć to, co tak ulotne – Beatrice Colin (21,44 zł).
  2. 150 bestsellerowych audiobooków do 50% taniej w Woblinku do 12 sierpnia. Np. Rój – Laline Paull (18,10 zł), Harda – Elżbieta Cherezińska (17,45 zł), Czarne narcyzy – Katarzyna Puzyńska (19,20 zł).
  3. Książki o matematyce do 55% taniej w Ebookpoint do 2 sierpnia. M.in.: Jak się nie pomylić, czyli potęga matematycznego myślenia – Jordan Ellenberg (17,95 zł), Głowa do liczb – Barbara Oakley (17,55 zł), Jak tego dowieść – krótka opowieść. Dowody matematyczne dla każdego – Dariusz Laskowski (13,05 zł), Jak tłumaczyć dzieciom matematykę. Poradnik nie tylko dla rodziców – Danuta Zaremba (13,46 zł), Od matematyki do programowania. Wszystko, co każdy programista wiedzieć powinien – Wiesław Rychlicki (17,08 zł). Sporo pozycji z Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego – niestety w PDF.
  4. Cała oferta wydawnictwa Od deski do deski o 45% taniej w Publio do 2 sierpnia. Wyjątek dla nowości: Kulisy warszawskiego ratusza. Jacek Wojciechowicz w rozmowie z Magdaleną Rigamonti – Magdalena Rigamonti, Jacek Wojciechowicz (16,90 zł).
  5. Literatura faktu z Czarnej Owcy do 40% taniej w Ebookpoint do 2 sierpnia. M.in.: Zawód: szpieg – Paweł Reszka, Michał Majewski (16,24 zł), Niepokorny. Rozmowy z generałem Adamem Rapackim – Elżbieta Sitek-Wasiak (17,99 zł), Żona terrorysty – Anna Sundberg, Jesper Huor (17,99 zł).
  6. Książki Henryka Bejdy o 50% taniej w Ebookpoint do 2 sierpnia. Tematyka religijna, m.in. biografie świętych Kościoła katolickiego.
  7. Audiobooki Tatiany Mindewicz-Puacz taniej w Publio do 5 sierpnia. Przedpremierowo Miłość. I co dalej? (21,59 zł) – papier pojawi się dopiero 22 sierpnia.
  8. E-booki idealne na lato do 50% taniej w Woblinku do 2 sierpnia. M.in.: Hashtag – Remigiusz Mróz (17,55 zł), Seans w Domu Egipskim – Maryla Szymiczkowa (17,99 zł), Dziewczyny z Wołynia – Anna Herbich (17,99 zł), Żmijowisko – Wojciech Chmielarz (19,14 zł), Jelita wiedzą lepiej – Michael Mosley (22,39 zł).

Pozostałe promocje:

Pozostałe promocje dnia znajdziesz w archiwum.

Nie chcesz przegapić promocji dnia?

Książki nie ma w promocji?

W naszej porównywarce cen e-booków możesz ustawić alerty cenowe. Określasz pożądaną cenę i dostaniesz maila, gdy książka będzie taniej. Zobacz, jak łatwo dodać taki alert.

Artykuł był przydatny? Jeśli tak, zobacz 6 sposobów, na jakie możesz wspomóc Świat Czytników. Dziękuję!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Promocje dnia, Stare promocje. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Hosting: Zenbox

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przed dodaniem komentarza zapoznaj się proszę z zasadami komentowania i polityką prywatności

Komentarze do tego artykułu można śledzić także w formacie RSS.